Originální prsteny

15. 4. 2021

Výběr prstenu vypovídá o vás. Chtějte unikát, kterým vystoupíte z davu

Potěším víc zlatem, nebo netradičním kovem? Výraznějším, nebo naopak decentnějším zpracováním? Vybrat ten správný zásnubní nebo solitérní prsten není jednoduché. To samé platí i o svatebních prstenech. Sice se na výběru snubního prstenu podílíte oba, ale vytvořit si rámcovou představu bývá někdy prostě komplikované. Jedno ale chce každý. Zásnubní nebo snubní prsten musí být originál, kterým se prsteníček nikoho jiného ještě nepyšní.

Tepané a kované prsteny jsou naším denním chlebem. Odoláte jim?

Co prsten, to originál. Ruční výrobou vašeho prstenu se vám dostává záruky, že nikdo jiný na světě se nebude pyšnit úplně stejným šperkem jako vy. Ať už dáváte přednost decentnějšímu zpracování, nebo chcete oslnit alternativním snubním prstenem.

Chtějte snubní prsteny jinak

Svatba je neopakovatelným rituálem, kterým se svou polovičkou utvoříte nový kruh spojení. Kruh se symbolicky promítá i do šperku, kterým dáváte svoji oddanost najevo. U nás si vyberete originální snubní prsteny, netradiční snubní prsteny, atypické snubní prsteny nebo alternativní snubní prsteny. Vyrábíme je z drahých kovů jako žluté a barevné zlato nebo stříbro. K výběru máte i prsteny z chirugické oceli, titanu nebo damaškové oceli.
 
img-hero-parallax@2x

Kombinace kovů dá korunu vašemu prsteníčku

Jedinečný prsten vám připravíme i kombinací drahýchobecných kovů. Na vás bude, jestli dáte přednost zlatu nebo stříbru v kombinaci s titanem, chirugickou nebo damaškovou ocelí. Osobitost šperku dokážeme podtrhnou i rytím nebo gravírováním. Dokonce prsten dokážeme opatřit i vaším otiskem prstu.
gordik-mokume-gold-red-patina-sirka-5-mm-a-7-mm-motane-snubni-prsteny-ze-zlata-k-2742
Zlato je králem mezi materiály.Netradiční snubní prsteny máme v krvi. Kredum.Kredum prsteny vyrábíme pečlivě a s láskou.Vyrábíme i prsteny z titanu.originální prsten kredumMalá dílna, velké šperky. Kredumruční výroba, kredumPrsteny Kredum obdaříme i vašimi otisky.I žár se podílí na vzniku unikátu.Poctivá řemeslná výroba, Kredum.Na výrobu používáme materiál damasteel.

Nahlédněte do výroby snubních prstenů

Přehrát video